Nota prawna

widok


separator2
Żadna informacja zamieszczona w serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Zawarte w naszym serwisie informacje nie stanowią także porady prawnej, służą one tylko i wyłącznie celom informacyjnym o oferowanych przez nas usługach.

Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawnej proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z kancelarią. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za działania bądź też zaniechania podjęte w oparciu o informacje zawarte w naszym serwisie internetowym.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami, które przesyłają do naszej kancelarii zgłoszenia szkody oraz oferty współpracy.

Polityka prywatności

Dane osobowe wysyłane do nas za pośrednictwem formularza konta-ktowego i zgłoszenia szkody, jak również inne uzyskane przez nas dane użytkowników przetwarzamy w sposób zgodny z wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.